Ekspres do kawy Fresco P-8L

Ekspres do kawy Fresco P-8L

EKSPRES DO KAWY FRESCO P-8L

Fresco to ekspresy automatyczne przeznaczone do pracy w dużych biurach, restauracjach oraz kateringach. Posiadają powiększone zbiorniki na wodę i kawę oraz fusy, dzięki czemu ich obsługa jest bardzo wygodna a ich zastosowanie może być rozszerzone o różnego rodzaju konferencje, bankiety czy wesela. Ekspresy fresco posiadają nowoczesny design, wyposażone są w dotykowy wielofunkcyjny tablet oraz rozwiązania które sprawią że jakość zarówno kawy jak i pianki mlecznej śmiało może konkurować z kawą przygotowaną w najlepszej kawiarni.

Fresco P-8L to duży komercyjny w pełni automatyczny ekspres do kawy. Charakteryzuje się klasycznym eleganckim stylem i niezawodnością. Został zaprojektowany tak aby sprostać nawet największym wymaganiom klientów, polecany do restauracji, hoteli oraz dużych biur. Posiada powiększony pojemnik na kawę ziarnistą oraz powiększony zbiornik na wodę i fusy, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo wygodna. Ekspres posiada w standardzie przyłącze wody oraz wewnętrzny zbiornik. Przygotuje aż do 24 rodzajów kawy takich jak np. machiatto, espresso, americano, latte, cappuccino.

  

Ekspres jest dostępny w naszej stałej ofercie do zakupu, wynajmu w ramach wykupu miesięcznego limitu kawy. Pomagamy również uzyskać leasing na atrakcyjnych warunkach.

LINK DO OFERTY W SKLEPIE

Share this post